آدرس:

ایران _ خراسان رضوی _ مشهد

تلفن تماس:

09029209797

ایمیل:

kahoo.ksd@gmail.com

درباره شرکت کشت و صنعت و دام کاهو

شرکت کشت و صنعت و دام کاهو در سال ۱۳۹۱ با گسترش حوزه فعالیت شرکت در بخش های  پرورش و تولید ( کبک، قرقاول، بوقلمون) و احداث مجتمع  چند منظوره که شامل  بخش های جوجه کشی، سالن های پرورش، کشتارگاه وابسته، سالن بسته بندی مجهز به دستگاه وکیوم با فناوری مپ Map ( اتمسفر اصلاح شده ) و بخش اصلی اصلاح نژاد برای اولین بار در شرق ایران دارای  مجوز و پروانه بهره برداری سایر ماکیان ( قرقاول ) می باشد.

ما هر روز به دنبال غذا با بسته بندی راحت تر و سالم تر از گوشت سایر ماکیان همانند ( قرقاول، کبک، بوقلمون ) هستیم. خواص ویژه گوشت سایر ماکیان در طب سنتی ایران جایگاه ویژه ای دارد. 

آشپزی خوب با گوشت سایر ماکیان ( قرقاول، کبک، بوقلمون ) نیازمند تجربه و آموزش های ویژه خود می باشد که برند “پُروتی Poroty” با اشتراک گذاری ویدئوهای آشپزی گوشت سایر ماکیان روشی نو جهت تولید غذای لذیذ با گوشت این پرندگان چه بصورت بریان شده و چه کبابی را ارائه می دهد که بتواند پخت گوشت قرقاول و کبک خوشمزه و مقوی را به گروه هدف خود آموزش دهد.

شرکت کشت و صنعت و دام کاهو اولین تولید کننده گوشت قرقاول با برند پُروتی Poroty  و مجوز آرم حلال می باشد. 

غذاهای آماده و نیمه آماده با گوشت سایر ماکیان( قرقاول و کبک ) یکی دیگر از تولیدات برند پُروتی در دسته غذاهای فست فود می باشد که امروزه رونق زیادی در سبد محصولات پروتئینی داشته است.

سوسیس قرقاول و کالباس قرقاول پُروتی Poroty با کیفیت و طعم عالی اصالت و طعم واقعی گوشت قرقاول را به شما می چشاند.

 با محصولات پُروتی Poroty اصالت طعم و مزه را بچشید.