آدرس:

ایران _ خراسان رضوی _ مشهد

تلفن تماس:

09029209797

ایمیل:

kahoo.ksd@gmail.com

بهترین خواص تخم قرقاول

در بسیاری از موارد از تخم قرقاول به عنوان بمب انرژی نام برده می شود.
زمانی که خواص تخم قرقاول را با تخم مرغ مقایسه می کنیم متوجه می شویم تخم قرقاول دارای ۵ برابر فسفر بیشتر است.
میزان آهن موجود در تخم قرقاول ۵/۷ برابر بیشتر از تخم مرغ معمولی است.
ویتامین B12  شش برابر و ویتامین B2 موجود در تخم قرقاول ۱۵ برابر تخم مرغ است.

تخم قرقاول به علت وجود ویتامین های ارزشمند گروه B انرژی بدن را افزایش داده و سبب افزایش چشمگیر شادی و نشاط انسان می شود.

از جمله خواص تخم قرقاول می توان به فواید آن برای افزایش هوش جنین و تاثیر فوق العاده آن بر شیر مادر در دوران شیردهی به عنوان یک مکمل طبیعی شیر مادر اشاره کرد.

علاوه بر این غنی از آهن و پروتئین، بدون کلسترول ودرمان کننده کم خونی، تنظیم کننده سیکل خواب و کاهنده استرس ، مصرف تخم خوراکی قرقاول باعث افزایش مقاومت وایمنی کلی بدن، تنظیم کننده سیستم عصبی، قلبی و گوارشی، درمان کننده بیماری آسم و تشنج، استحکام دهنده عضلات و استخوان‌ها، دفع کننده مواد رادیو اکتیو و فلزات سنگین مثل سرب و جیوه و مواد سرطان زا از ارگانیسم بدن نیز هست، تخم و گوشت این پرنده هم باعث آلرژی و حساسیت  نمیشود.

اگر شما هم دنبال یک غذای بدون کلسترول هستید می توانید روی استفاده از تخم قرقاول حساب ویژه ای باز کنید. بدون حساسیت سیستم ایمنی بدن شما را افزایش میدهد و برای آسم و سیستم قلب و گوارش بینهایت مفید است.

تخم قرقاول دشمن بیماری های فکری مانند فراموشی، وسواس، ضعف اعصاب و بی خوابی است.

تخم قرقاول پُروتی 

شرکت کشت و صنعت و دام کاهو تولید کننده تخم قرقاول با بهترین کیفیت با برند پُروتی می باشد. تخم قرقاول پُروتی در شرایط کاملا مناسب و بهداشتی تولید شده و آماده سفارش و تحویل به شما عزیزان می باشد.

تخم قرقاول پُروتی هم به صورت خوراکی در بسته بندی 6 عددی و همچنین نطفه دار جهت جوجه کشی از این پرندگان زیبا آماده سفارش و ارسال می باشد.

با کادر فروش ما تماس گرفته و در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید . تازگی و کیفیت تخم قرقاول پُروتی را با ما تجربه کنید.

تخم قرقاول خوراکی پُروتی در مشهد تولید شده و با بسته بندی عالی با حفظ کیفیت به دست مشتریان گرامی می رسد.

تخم نطفه دار قرقاول پُروتی با داشتن گله مولد سالم و درجه یک سعی در تولید تخم قرقاول نطفه دار با کیفیت و درصد بالای هچ و جوجه آوری داشته تا جوجه قرقاول های سالم و زیبایی تحویل مشتریان خود دهد.

املت سوجوق ( تخم قرقاول و سوسیس سوجوق پُروتی )