بهترین خواص تخم قرقاول

تخم قرقاول در مقایسه با تخم مرغ حدود ۵ برابر فسفر، ۵٫۷ برابر آهن ، ۶ برابر ویتامین B۱۲ و ۱۵ برابر ویتامین B۲ (ریبوفلاوین)داره ،همچنین به خاطر دارا بودن ویتامین‌‌های گروه B موجب افزایش شادی، نشاط و انرژی تو بدن میشه، سرشار از امگا ۳ برای تقویت هوش و حافظه و نیز باعث افزایش رشد و ضریب هوشی کودکان هست ، باهوش شدن جنین و بهترین مکمل دوران شیردهی هست و علاوه براین غنی از آهن و پروتئین ، بدون کلسترول ودرمان کننده کم خونی ، تنظیم کننده سیکل خواب و کاهنده استرس هم هست ، مصرف تخم خوراکی قرقاول باعث افزایش مقاومت وایمنی کلی بدن ، تنظیم کننده سیستم عصبی ، قلبی و گوارشی، درمان کننده بیماری آسم و تشنج ، استحکام دهنده عضلات و استخوان‌ها ، دفع کننده مواد رادیو اکتیو و فلزات سنگین مثل سرب و جیوه و مواد سرطان زا از ارگانیسم بدن نیز هست ، تخم و گوشت این پرنده هم باعث آلرژی و حساسیت هم نمیشه.

اگر شما هم دنبال یک غذای بدون کلسترول هستید می توانید روی استفاده از تخم قرقاول حساب ویژه ای باز کنید. بدون حساسیت سیستم ایمنی بدن شما را افزایش میدهد و برای آسم و سیستم قلب و گوارش بینهایت مفید است.

تخم قرقاول دشمن بیماری های فکری مانند فراموشی، وسواس، ضعف اعصاب و بی خوابی ست.

 

تخم قرقاول پروتی 

شرکت کشت و صنعت و دام کاهو تولید کننده تخم قرقاول با بهترین کیفیت با برند پروتی می باشد .تخم قرقاول پروتی در شرایط کاملا مناسب و بهداشتی تولید شده و آماده سفارش و تحویل به شما عزیزان می باشد.